BUTİK ÜRÜNLER HAKKINDA

Kurbiş Pasta ve Kurabiye Tasarım Evi sizlere özel tasarlanmış, tamamı ev yapımı pasta ve kurabiyelerle mutlu günlerinizi özel ve unutulmaz anılara dönüştürmek için çalışmaktadır.

Kurbiş Pasta ve Kurabiye Tasarım Evi çocuk ve yetişkinler için tasarlanmış doğum günü pastaları, tek kişilik pastaları, küçük kekleri (cupcake), bebeklere ve bebek bekleyenlere özel pasta ve kurabiyeleri, yıldönümü, söz, nişan kurabiye ve pastaları ve sevgiyle sevgiliye özel pasta ve kurabiyeleri sizin arzularınız, ve sevdiklerinizin beğenileri doğrultusunda özenle, titizlikle ve tertemiz hazırlayarak sunmaktadır.

Pasta ve kurabiyelerin yapımında kaliteli ve taze malzemelerin yanında hiçbir pastane hazır miksi ya da pastacılık katkı maddesi kullanılmadığından Kurbiş Ürünleri benzer boyutlardaki pastane ürünlerine göre çok daha doyurucu ve besleyicidir. Kurbiş, kendi çocuklarına yedirmediği hiçbir malzemeyi ürünlerinde kullanmamaktadır. 

Birbirinden lezzetli, sizler için özenle tasarlanmış pasta,kek ve kurabiyelerle özel günlerinizi güzel anılarınıza katmak, sevdiklerinize güzel tadlar sunmak, hayallerini renklendirmek ister misiniz?

Yanıtınız "evet" ise haberleşelim.

KURBİŞ PASTA VE KURABİYE TASARIM EVİ
KURBİŞ PASTA VE KURABİYE TASARIM EVİ